Update Coronavirus

Update Coronavirus

Het Noord Nederlands Orkest volgt de richtlijnen en aanwijzingen met betrekking tot het coronavirus, vanuit het RIVM en de overheid. Het kabinet heeft besloten om bijeenkomsten, evenementen en concerten, zowel voor kleine als grote groepen, in het gehele land te annuleren. Dit betekent dat al onze concerten vanaf 12 maart tot en met 1 juni 2020 niet door gaan.

Bezoekers met kaarten
Voor informatie over uw ticket verwijzen wij u naar de desbetreffende concertzaal of theater. De medewerkers van de concertzalen en theaters doen hun uiterste best om alle kaartkopers zo goed en snel mogelijk van informatie te voorzien. Het kan, gezien deze bijzondere situatie, echter zo zijn dat u langer moet wachten op informatie dan u gewend bent. Wij vragen hiervoor uw begrip.

Bereikbaarheid van het NNO
U kunt ons bereiken via het contactformulier op onze website en via Facebook, Twitter en Instagram.

Schoolconcerten
Indien u vragen heeft over onze schoolconcerten die gepland zijn in deze periode kunt u contact opnemen met onze afdeling Educatie.

Bericht aangepast op: 24 maart 2020 17.00 uur

Actueel