Zoeken
Kalender

Concerten

november 2019

Zo 17 november 2019 | 15.00 uur | Hoogezand   Winnaars Prinses Christina Concours 2018 Viool Loes Mevissen Klarinet Nynke Dijkstra Piano Welmoed Poelstra Saxofoon Beatriz Pinto Piano (beg.) Irina…

17 november 2019, Kielzog, Gorecht-Oost 157, Hoogezand

Zo 17 november 2019 | 15.00 uur | Zweeloo I.s.m. Sweel Cultureel Duo Saphiro Viool Sergei Bolotny Altviool Kristin Stets   Programma Werken van o.a. Spohr, Halvorsen, Martinu en Fine…

17 november 2019, Kerk van Zweeloo, De Wheem 10, Zweeloo

Zo 17 november 2019 | 14.00 uur | Schiermonnikoog   Messing around the piano Trompet Manuel Davila Ares Trombone Quirijn van den Bijlaard Piano Keiko Sakuma   Programma Werken van…

17 november 2019, Om de Noord, Schiermonnikoog

Zo 24 november 2019 | 15.30 uur | Zuidhorn   Piano trio Viool Sergei Bolotny Contrabas Sven Otte Piano Keiko Sakuma   Programma Van Vivaldi tot salonmuziek en jazz Locatie…

24 november 2019, Cultureel Centrum Zuidhorn, Zuidhorn

december 2019

Zo 8 december 2019 | 14.00 uur | Hoogeveen I.s.m. de Vrienden van de Tamboer Ensemble Aparte Viool Anita Jongerman Klarinet Hanka Clout Klein koper Jan Vermaning Marimba/Slagwerk Menno Bosgra…

08 december 2019, De Tamboer, Hoogeveen

Zo 8 december 2019 | 15.00 uur | Hoogezand   Trio Classique Viool Sergei Bolotny Cello Noëlle Weidmann Piano Keiko Sakuma   Programma Werken van o.a. Schubert en Ravel Locatie…

08 december 2019, Kielzog, Hoogezand

Zo 15 december 2019 | 14.00 uur | Schiermonnikoog   Motus string quartet Viool Annet Verboom Viool Hugo Berreni Altviool Florian Schneidt Cello Florent Maigrot   Programma Werken van Haydn,…

15 december 2019, Om de Noord, Schiermonnikoog

Zo 22 december 2019 | 14.30 uur | Coevorden   Duo viool | piano Viool Sergei Bolotny Piano Keiko Sakuma   Programma n.t.b. Locatie Voormalige Synagoge, Kerkstraat 36, Coevorden Prijzen…

22 december 2019, Voormalige Synagoge, Coevorden

januari 2020

Zo 12 januari 2020 | 15.00 uur | Norg I.s.m. de Culturele Raad Norg Ensemble Poulenc Viool Sergei Bolotny Fagot Marijke Zijlstra Piano Keiko Sakuma   Programma Werken van o.a….

12 januari 2020, Margarethakerk, Kerkbrink, Norg

Zo 19 januari 2020 | 15.00 uur | Hoogezand   Dubbelriet ensemble   Hobo Justine Gerretsen Hobo Nadine Bults Hobo Valerie Colen* Verteller Julia van der Vlugt   *Fagottiste Marije…

19 januari 2020, Kielzog, Hoogezand

Zo 19 januari 2020 | 14.00 uur | Schiermonnikoog   Famoso trio Viool Sergei Bolotny Viool Yu Li Altviool Martin Manak   Programma Werken van Dvorak, Fuchs en Kodály Locatie…

19 januari 2020, Om de Noord, Schiermonnikoog

februari 2020

Zo 2 februari 2020 | 15.30 uur | Haren I.s.m. Stichting Dorpskerkconcerten Haren Pianokwartet Viool Sergei Bolotny Altviool Christophe Weidmann Cello Noëlle Weidmann Piano Keiko Sakuma   Programma Werken van…

02 februari 2020, Nederlands Hervormde Dorpskerk, Haren

Zo 9 februari 2020 | 14.00 uur | Hoogeveen I.s.m. de Vrienden van de Tamboer Salieri nonet Viool Justyna Mrozek Altviool Kristin Stets Cello Kate Harris Contrabas Finne van der…

09 februari 2020, Schouwburg De Tamboer, Hoogeveen

Zo 9 februari 2020 | 15.00 uur | Vries I.s.m. Kerkconcerten Vries Cello duo Cello Karlien Bartels Cello Florent Maigrot   Programma “Cello duo in de Franse, Japanse en Italiaanse…

09 februari 2020, Bonifatiuskerk, Vries

Zo 9 februari 2020 | 14.30 uur | Oosterhesselen I.s.m. Hesselen cultureel Tri-Ominos Viool Anita Jongerman Trompet|Flügelhorn Jan Vermaning Piano Irina Osetskaya   Programma Verrassing! Locatie Nederlands Hervormde Kerk Geserweg…

09 februari 2020, Nederlands Hervormde Kerk, Oosterhesselen

Zo 16 februari 2020 | 15.00 uur | Hoogezand   NNO Strijkkwartet Viool Sergei Bolotny Yu Li Altviool Christophe Weidmann Cello Noëlle Weidmann   Programma Werken van o.a. Glinka, Tsjaikovski…

16 februari 2020, Kielzog, Hoogezand

Zo 16 februari 2020 | 14.30 uur | Veenwouden   Barok trio Altviool Katharina Saerberg Contrabas Sven Otte Clavecimbel/piano Liesbeth Wildeveld   Programma Werken van o.a. Vivaldi, Bach en Händel…

16 februari 2020, De Schierstins, Veenwouden

Zo 16 februari 2020 | 14.00 uur | Schiermonnikoog   Dubbelriet ensemble Hobo Justine Gerretsen Hobo Nadine Bults Hobo Valerie Colen* Verteller Julia van der Vlugt   *Fagottiste Marije van…

16 februari 2020, Om de Noord, Schiermonnikoog

maart 2020

Zo 1 maart 2020 | 20.45 uur | Workum   Hestia sextet Viool Marlene Hemmer Viool Lianne van den Berg Altviool Kristin Stets Altviool Ulrike Adam Cello Kate Harris Cello…

01 maart 2020, Doopsgezinde kerk, Workum

Zo 1 maart 2020 | 15.00 uur | Aduarderzijl Trio Lichtentaler Hoorn Eric Aikema Viool Sergei Bolotny Piano Keiko Sakuma   Programma “Hommage aan Brahms” Locatie ’t Waarhuis Zijlsterweg 20,…

01 maart 2020, ’t Waarhuis, Feerwerd

Zo 8 maart 2020 | 14.00 uur | Hoogeveen I.s.m. de Vrienden van de Tamboer Cantabile quartet met mezzo-sopraan Viool Sergei Bolotny Viool Yu Li Altviool Ulrike Adam Cello Noëlle…

08 maart 2020, Schouwburg De Tamboer, Hoogeveen

Zo 8 maart 2020 | 14.00-15.00 uur | Eelde I.s.m. Programmering museum de Buitenplaats Winnaars Prinses Christina Concours Noord 2019 Cello Mare Kela Marimba Gerben Jongsma Harp duo Sara van…

08 maart 2020, Museum de Buitenplaats, Eelde

Zo 15 maart 2020 | 11.30 uur | Oudeschans Jaden ensemble Viool Lianne van den Berg Altviool Kristin Stets Klarinet Hanka Clout Piano Keiko Sakuma   Programma Werken van o,a….

15 maart 2020, Garnizoenskerkje, Oudeschans

Zo 15 maart 2020 | 15.00 uur | Hoogezand Altviool duo Altviool Katharina Saerberg Altviool Martin Manak   Programma Werken van o.a. Leclair, Stamitz en Bridge Locatie Kielzog, Gorecht-Oost 157,…

15 maart 2020, Kielzog, Hoogezand

Zo 15 maart 2020 | 14.00 uur | Schiermonnikoog   Strijk trio Viool Sergei Bolotny Altviool Ulrike Adam Cello Noëlle Weidmann   Programma Werken van o.a. Mozart, Schubert en Klein…

15 maart 2020, Om de Noord, Schiermonnikoog

april 2020

Zo 19 april 2020 | 14.00-15.00 uur | Eelde I.s.m. Programmering museum de Buitenplaats Duo Acheron Viool Justyna Mrozek Cello Florent Maigrot   Programma Werken van o.a. Kodály, Ravel en…

19 april 2020, Museum de Buitenplaats, Eelde

Zo 19 april 2020 | 15.00 uur | Hoogezand   Ensemble Aparte Viool Anita Jongerman Klarinet Hanka Clout Marimba/slagwerk Menno Bosgra Klein koper Jan Vermaning Contrabas Tim Nobel Piano Irina…

19 april 2020, Kielzog, Hoogezand